Jak oglądać TVN Player, Ipla, TVP za granicą?

TVN Player, Ipla, TVP za granicą

Dynamiczny rozwój telewizji internetowej znacząco ułatwia nam życie.  Dzięki możliwościom jakie daje internet programy i seriale stają się dostępne na życzenie oglądających w dowolnym czasie. Jednak pojawiły się ograniczenia w dostępie do serwisów takich jak ipla, tvp czy tvn player za granicą.

Czym jest blokada regionalna czyli co blokuje tvn player za granicą?

Jeżeli przebywamy za granicą możemy mieć trudności w dostępie do polskich serwisów internetowych takich jak ipla, player.pl czy vod.pl. Za niemożność oglądania polskich vod poza polską odpowiada blokada regionalna czyli ograniczenia nałożone na osoby nie posiadające polskiego adresu internetowego.

Rozpoznaje ona czy użytkownik łączący się z siecią przebywa za granicą czy w kraju i w stosowny sposób reaguje udostępniając bądź blokując dostęp do zasobów i materiałów.

Jeżeli wiec pojawiają Ci się obrazki jak niżej Twój dostęp podlega blokadzie regionalnej.

blokada regionalna tvn player za granicą

Blokada regionalna Player.pl

Blokada regionalna TVP za granicą

Informacja blokada regionalna TVP.pl

Jeżeli nasz adres jest z kraju innego niż Polska a chcielibyśmy włączyć TVN Player, ipla lub TVP  otrzymamy komunikaty jak niżej:

“Przepraszamy, ze względu na ograniczenia licencyjne nie możemy wyświetlić tego wideo w Twoim kraju. Obecnie ten film jest dostępny tylko na terenie Polski”

lub

“Z uwagi na ograniczenia licencyjne materiał jest niedostępny w kraju, z którego się łączysz”

to znak, że dostęp z Twojego kraju jest ograniczony przez blokadę regionalną.

Co zrobić aby obejrzeć tvn player za granicą?

Aby uzyskać dostęp do polskich materiałów telewizji online i móc oglądać polskie serwisy takie jak  ipla, Vod TVP czy TVN Player należy posiadać wspomniany polski adres internetowy.

Z pomocą przychodzi serwis ProxyOnline.pl lub VPNPoland.pl.

Obie strony udostępniają polskie adresy IP dla osób przebywających poza krajem oraz powodują, że dostęp do serwisów takich jak ipla, TVP czy TVN Player za granicą staje się możliwy.

tvn player za granicą

 

 

Co aktualnie można oglądać z polskich serwisów telewizji online

Gdy z pomocą serwisów ProxyOnline.pl lub VPNPoland.pl  uzyskamy dostęp do polskiej sieci  będziemy mogli wybierać co chcemy obejrzeć. Poniższy przewodnik pomoże w odnalezieniu właściwej platformy dla każdej osoby.

TVN Player – Player.pl za granicą

Platforma vod dostępna pod adresem TVNPlayer.pl lub Player.pl i telewizji online należąca do Grupy TVN udostępniająca programy, seriale, informacje i filmy stacji: TVN, TVN Style, TVN Turbo, TVN7, TVN24, TVN Meteo, TTV, TVN Biś, FilmBox, Kino Polska i AXN.

TVP Vod za granicą

Serwis Telewizji Polskiej TVP znajdujący się pod adresem vod.tvp.pl zawierający seriale, programy, filmy, wydarzenia sportowe, wiadomości i teatr telewizji. W ramach serwisu istnieje możliwość oglądania materiałów dostępnych na kanałach: TVP1, TVP2, TVP Seriale, TVP Info, TVP Kultura, TVP Sport,  TVP Historia,  TVP rozrywka i TVP ABC

Ipla za granicą

Należący do telewizji Polsat serwis telewizji online znajdujacy się pod adresem ipla.pl oferujący programy i seriale telewizyjne oraz filmy, wydarzenia sportowe i transmisje na  żywo pochodzące z kanałów: Polsat, Polsat News, Superstacja, TV Biznes, 4Fun, FightBox

Netflix za granicą

Zdobywająca coraz większą popularność polska wersja amerykańskiego Netflix.com. Jej dużą zaletą jest posiadanie polskiego dubbingu lub napisów w języku polskim. W bibliotece znajdziemy seriale, programy i filmy w wielu kategoriach w polskiej wersji językowej.

Vod.pl za granicą

Bardzo popularny w Polsce serwis Vod, w którym można obejrzeć filmy i seriale online, dokumenty, bajki, programy publicystyczne, muzykę i rozrywkowe. Stworzony przez największy polski portal Onet.pl zawierający tysiące materiałów filmów i seriali.

Showmax za granicą

Internetowy serwis nawiązujący do Netflix, zawiera dużą liczbę zagranicznych seriali dostępnych w polskich tłumaczeniu lub z polskimi napisami.

HBO Go za granicą

Należący do HBO internetowy serwis vod udostępnia filmy, seriale i programy pochodzące z HBO i Cinemax.

youtube za granicą

Bardzo popularny serwis internetowy zawierający kilka miliardów filmów, programów, seriali, dokumentów, teledysków oraz różnego rodzaju rozrywki. Dla każdego kraju dostępna jest alternatywna względem treści wersja.

Designed by ProxyOnline.pl